Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HXCP
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HX460BCR™
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Folia stretch w drewnianej obudowie
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów/miesiąc
Najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
HX460BCRTM podwójna maszyna do zaokrąglania kątów
skraplacz do zaokrąglania narożników notebooków
maszyna do wykończenia bloków książek
Prędkość:
15 razy/min
Max. Maks. Book Block Width Szerokość bloku książki:
460mm
Min. Szerokość bloku książkowego:
100mm
Grubość bloku książki:
100mm
Moc:
1kw
Wymiary:
1300*730*1430mm (dł.*szer.*wys.)
Waga:
220 kg
Model:
HX460BCR™
Gwarancja:
1 rok
Prędkość:
15 razy/min
460mm
100mm
Grubość bloku książki:
100mm
Moc:
1kw
Wymiary:
Waga:
220 kg
Model:
HX460BCR™
Gwarancja:
1 rok
Opis produktu
HX460BCRTM Podwójna głowica do zaokrąglania narożników
Opis
Funkcje maszyny
Szczegóły maszyny
Parametry
Woltaż
220 V
Kluczowe punkty sprzedaży
Łatwy w obsłudze
Maks. Szerokość bloku książki
460mm
Min. Szerokość bloku książki
100mm
100mm