Bezpieczna i stabilna dwugłowicowa zaokrąglarka narożników HX460BCRTM do produkcji notesów
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HXCP
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HX460BCR™
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Folia stretch w drewnianej obudowie
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów/miesiąc
Najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
dwugłowicowa zaokrąglarka narożników
trymer zaokrąglający do produkcji notesów
zaokrąglarka narożników HX460BCRTM
Prędkość:
15 razy/min
Max. Maks. Book Block Width Szerokość bloku książki:
460mm
Min. Szerokość bloku książkowego:
100mm
Grubość bloku książki:
100mm
Moc:
1kw
Wymiary:
1300*730*1430mm (dł.*szer.*wys.)
waga:
220 kg
Model:
HX460BCR™
Gwarancja:
1 rok
Prędkość:
15 razy/min
460mm
100mm
Grubość bloku książki:
100mm
Moc:
1kw
Wymiary:
waga:
220 kg
Model:
HX460BCR™
Gwarancja:
1 rok
Opis produktu
Bezpieczna i stabilna dwugłowicowa zaokrąglarka narożników HX460BCRTM do produkcji notesów 0
HX460BCRTM Podwójne głowicowe zaokrąglone skraplacze kątowe
Bezpieczna i stabilna dwugłowicowa zaokrąglarka narożników HX460BCRTM do produkcji notesów 1
Opis
Cechy maszyny
Szczegóły maszyny
Bezpieczna i stabilna dwugłowicowa zaokrąglarka narożników HX460BCRTM do produkcji notesów 3
Parametry
napięcie
220 V
Kluczowe punkty sprzedaży
Łatwe w obsłudze
Maks. szerokość bloku książkowego
460 mm
100 mm
Grubość bloku
100 mm
Władza
1 kW
1300*730*1430mm ((L*W*H)