Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HXCP
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HX420CSR
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Folia stretch w drewnianej obudowie
Czas dostawy: 15 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów/miesiąc
Najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
automatyczna maszyna do zaokrąglania okładek twardych
Włókna o masie nieprzekraczającej 10 kg
urządzenia do zaokrąglania kręgosłupa o wytrzymałej okładce regulowanej
Szerokość grzbietu koperty:
15-100mm
Szerokość rozłożenia Casa:
175-790 mm
Maksymalna długość grzbietu obudowy:
420 mm
Moc:
800 W
Zapotrzebowanie na energię elektryczną:
220 V/3 fazy
Wymiary:
2500 × 1000 × 960 mm (dł. × szer. × wys.)
Szerokość grzbietu koperty:
Szerokość rozłożenia Casa:
420 mm
Moc:
800 W
220 V/3 fazy
Wymiary: